Doradztwo Elektroenergetycznie

 

Firma EnergoSky stawia za swoje największe cele Doradztwo Elektroenergetyczne i Optymalizacja Kosztów Energii Elektrycznej dla szerokiej gamy klientów poczynając od sieci sklepów, poprzez małe i średnie przedsiębiorstwa i zakłady przemysłowe, kończąc na obiektach użyteczności publicznej, na gminach oraz miastach.

 

Skupiamy się na obniżaniu kosztów energii elektrycznej poprzez wykonywanie audytów elektroenergetycznych m.in:

- audyt dokumentacji efektywności wykorzystania energii elektrycznej;

- audyt techniczny efektywności zużycia energii elektrycznej.

 

Audyty te mają na celu obniżenie kosztów energii elektrycznej, możliwe są dzięki dogłębnej znajomości charakterystyki poboru i wykorzystania energii w obiekcie. Niezbędną w tym zakresie wiedzę uzyskać można wyłącznie na podstawie wiarygodnych danych, które pozwolą jednoznacznie nie tylko identyfikować, ale i określać przyczyny obserwowanych zjawisk oraz reakcję sieci na podjęte działania regulacyjne. Efekty takie osiągnąć możemy poprzez przeprowadzenie działań zakończonych skutecznym wprowadzeniem odbiorcy na wolny rynek energii elektrycznej i również zidentyfikowanie obszarów działania usługobiorcy, gdzie istnieje możliwość poprawy efektywności energetycznej i sparametryzowanie przy wdrożeniu konkretnych rozwiązań optymalnych (technicznych, organizacyjnych i formalnych) wraz z określeniem ich opłacalności poziomu zwrotu.

 

Następnymi zagadnieniami, którymi się zajmujemy są to:

- kompleksowa obsługa spraw związanych dostawą energii elektrycznej do finalnego odbiorcy;

- prowadzenie w imieniu klienta spraw związanych z rozliczeniem lub korzystaniem z energii elektrycznej;

- planowanie zapotrzebowania na energię elektryczną;

- analiza ofert i taryf dostawców energii elektrycznej.

POLEĆ
NEWSLETTER

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania / zgłoszenia. Administratorem danych osobowych jest EnergoSky Specjalistyczne Usługi Elektryczne i Pomiarowe Jarosław Panasiuk, ul. Kazimierzowska 4 lok. 35, 17-100 Bielsk Podlaski.

Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią polityki prywatności.

EnergoSky Specjalistyczne Usługi Elektryczne i Pomiarowe Jarosław Panasiuk

ul. Kazimierzowska 4 lok. 35
17-100 Bielsk Podlaski

tel.: 85 674 37 74
tel.: 22 213 90 77
tel. kom. + 48 602 23 77 63